Dámská móda ve stylu Dorothy Perkins a Calvin Klein

Dámská móda ve stylu Dorothy Perkins a Calvin Klein

Hledáte neotřelé dámské módní trendy na nadcházející období? Nechte se inspirovat tipy z našeho nového článku.

Dámská móda i přes opakující se prvky přináší znovu a znovu nové možnosti, díky kterým nás tenhle svět tak baví. K nadcházející sezoně 2017/2018 se vážou trendy vyznávající jednoduchou eleganci říznutou prvky tolik oblíbeného minimalismu. Zapomeňte na divoké barevné orgie plné nesourodých vzorů, kterých býváme častokrát obzvlášť v létě zvyklí. Vsaďte na jednoduchost!

Vévodkyní tohoto stylu je anglická značka s více než stoletou historií Dorothy Perkins. Oblibu si Dorotohy Perkins získala především díky šatům. Šaty Dorothy Perkins jsou nejčastěji tvořené jednoduchým stylem s důrazem na kvalitní zpracování. I přes nízké a dostupné ceny této značky je na kvalitu provedení spoleh.

Aktuální trendy vyznívají pro klasické košilové šaty, které se skvěle hodí do práce i do města na nedělní procházku. Výsostné postavení v kolekcích Dorothy Perkins mají šaty s květinovým motivem, který vždy podtrhne ženskost modelu.

Čím doplnit outfit s šaty Dorothy Perkins? Vůní Calvin Klein Euphoria

Chcete-li znásobit celkový dojem z vašeho outfitu, kde prim hrají právě šaty Dorothy Perkins, zvolte správný parfém. Aktuálně je nesmírně oblíbený parfém Calvin Klein Euphoria, který nás nepřestává bavit.

Smyslné tóny, dlouhotrvající výdrž jak na kůži, tak na oblečení s neklesající intenzitou vůně. To jsou jen základní přívlastky tohoto parfému. I přes mírně vyšší cenu se vyplatí připlatit si za tento parfém.