Hledáte bezpečné a kvalitní palandy a patrové postele z masivu?

sme zakázkové truhlářství a vyrábíme dřevěné palandy a patrové postele na celý život. Pokud vás neomrzí design, potom budou naše postele používat ještě i vaši potomci. Na trhu jsme již od roku 1989, víme, jak udělat bytelnou kvalitní a zároveň bezpečnou postel.

 

O spánku už bylo popsáno mnoho stránek a poptávka po opravdu kvalitních patrových postelí a palandách je čím dál tím větší. Postel ať už patrová či nízká je bez nadsázky ten nejcennější kus nábytku. Možná za něj nezaplatíte mnoho peněz, ale toho času, co na ní strávíte! Věci, které používáme často, by měli být pohodlné, bezpečné a bytelné. Jedním slovem „promyšlené“. Pokud je určena patrová postel pro děti, platí to dvojnásob.

 

Zákazníky prověřené dřevěné patrové postele? Ano, u nás je najdete!

 

Naše postele jsou zákazníky prověřené. I po 10ti letech dennodenního používání jsou stále pevné a nerozvrzané. Zpětná vazba od našeho zákazníka je pro nás tím nejcennějším a velmi si jí vážíme.

 

Jak docílíte, aby se patrová postel nerozvrzala a byla pevná a bezpečná?

 

V první řadě se cení kvalitní materiál a použité spoje. Přírodní dřevo s povrchovou úpravou nebo bez ní je základem patrové postele. Vysoké patrové postele nebo vyvýšené musí být vyrobeny ze dřeva s minimálním množstvím kazů a suků a zároveň musí být důkladně dřevo vybroušeno, aby se zamezilo úrazům.

 

Pro děti, by měla být dětská postel veselá a barevně harmonicky sladěná. V její konstrukci by měly být zahrnuty bezpečnostní prvky, mezi ně patří pevná zábradlí, ohrádky a bezpečné schody. Spoje musí vydržet velkou námahu a zároveň se nesmí o ně dítě zranit. Dětská patrová postel musí mít správnou výšku zábran a rozestup mezi špruslemi musí být standardizovaný, aby dítě přes ohrádku nebo zábradlí nepřepadlo nebo se zaklíněním nezranilo.

Dětské patrové postele a palandy s nosností pro dospělé ocení každý rodič

 

Dětské patrové postele a palandy, i když jsou s přívlastkem „dětské“, nesmí být určeny jenom pro děti. Atribut „dětské“ mluví o rozměrech, barevnosti nebo dětských vychytávkách, ale ve skutečnosti musí být nosnost dětské postele stejná jako u patrových postelí a paland pro dospělé. Každý rodič tuto vlastnost ocení zejména v době, kdy je dítě nemocné. Může u něj po celou dobu nemoci spát a nemusí mít strach, že by oba postel neunesla.

 

Děti tráví v postelích hodně času, více než mi dospělí a tak musí být dětská patrová postel i zdravotně nezávadná. Formaldehyd a lepidla, která se uvolňují z dřevotřísky, nejsou zdraví dětí nijak prospěšná. Proto by měla být dřevěná patrová postel první volbou pro každého zodpovědného rodiče. Navíc na dřevěných palandách jsou rohy měkčí a tupější, takže nehrozí takové nebezpečí rozseknutí obočí nebo hlavy při pádu na dřevěnou zaoblenou hranu než na ostrou hranu dřevotřísky.

 

Máme řešení pro všechny malé byty a dětské pokoje

 

Jelikož jsme přímo výrobci, dokážeme vám navrhnout řešení přímo na míru dispozicím vašeho pokoje. Většinou našim zákazníkům plně postačí patrová postel či palanda s úložným prostorem. Někdy však rozdělení bytu či domu nedovolí, aby děti spaly na standardní posteli. Právě pro takové situace máme východisko. Rodiče kvůli úspoře místa nebo pro radost svých dětí pořizují vysokou patrovou postel, vyvýšenou postel nebo posuvnou palandu, kde je horní postel fixní a spodní posunovací. Dobrým řešením pro menší děti je posuvná palanda Fabián.

 

Rádi vám poradíme při výběru postelí, neváhejte nás kontaktovat.