Manžetové knoflíčky jako doplněk

05. červen 2017
autor článkuJozef Kasper

Manžetové knoflíčky jako doplněk

Manžetové knoflíčky jsou jedním z módních doplňků pro muže, kteří si zakládají na svém stylu. Manžetové knoflíčky lze nosit jen na košili, která má k tomuto účelu přizpůsobený svůj rukáv. Nošení manžetových knoflíčků se začíná v našich končinách rozšiřovat, působí elegantně a lze je nosit ke každé příležitosti. Manžetové knoflíčky zkrátka doplňují celkový outfit. Nošení manžetových knoflíčků na klasické košili se považuje za společenský prohřešek a nevypadá to dobře.

Pokud navštívíte náš eshop Manžetky.cz, můžete si zde vybrat z množství různých druhů od komixových po luxusní nebo svatební manžetové knoflíčky.

Pár slov o konstrukci manžetových knoflíčků

Manžetové knoflíčky mají takovou konstrukci, aby spojily a držely konce rukávů košile spojené k sobě. Manžetové knoflíčky, které najdete v našem eshopu Manžetky.cz jsou z kategorie tzv. zaklapávacích manžetových knoflíčků. Podle historie se měly objevit na začátku ve dvacátých letech minulého století.

Základem je příčná tyčinka na vnitřní straně manžetového knoflíčku, která se dá sklopit a díky tomu prostrčit otvorem v manžetě košile a pak zpět narovnat, čímž zajistíme, že se manžetový knoflíček nevyvleče z košile ven. Tento druh manžetových knoflíčků je velmi rozšířen díky své jednoduchosti a také díky tomu, že jeho zajištění v manžetě košile je prakticky stoprocentní.

Nabízíme i další doplňky pro muže

Součástí nabídky na eshopu Manžetky.cz jsou i sety jejichž součástí jsou buď spony na kravatu nebo pak sety s kravatou, kapesníčkem a samozřejmě manžetové knoflíčky a to vše v jednom vzoru. Nabízíme i samostatně spony na kravatu v různých vzorech.

Marcela před 4 měsíci
  • Vše proběhlo, tak jak bylo slíbeno dle zadání.
karla před 4 měsíci

Kupovala jsem jako dárek, rychlost, vstřícnost, hlavně skvělé rady.

Jedinečnost a originalita Doprava zdarma nad 2 000 Kč Odesíláme do 3 pracovních dnů Dárkové balení