Černá kožená messenger elegantní taška přes rameno XS13

Kožená messenger sportovní i elegantní taška o rozměrech 20x15x6 cm v provedení černá polomatná. Kvalitní kůže, pevný pás přes rameno v černé barvě. Nejčastější kombinace. Střízlivý vzhled kožené messenger tašky přes rameno. Uzavírání na magnet. Bez přihrádek vevnitř. Malá vnitřní kapsička. Nastavitelný popruh messenger kožené tašky přes rameno.

2 080 Kč
Na dotaz

Klasická černá messenger taška pro pány i dámy

Kožená messenger sportovní i elegantní taška o rozměrech 20x15x6 cm v provedení černá polomatná. Kvalitní kůže messenger kožené tašky, pevný pás přes rameno v černé barvě. Nejčastější kombinace. Střízlivý vzhled kožené messenger tašky přes rameno. Uzavírání na magnet. Bez přihrádek vevnitř. Malé vnitřní kapsičky. Nastavitelný popruh messenger kožené tašky přes rameno.

Messenger sportovní i elegantní tašky z kůže jsou skvělým dárkem pro mladé i starší.

Dámská i pánská kožená messenger taška přes rameno

Messenger kožená sportovní nebo elegantní taška je úložiště nejrůznějších věcí, které potřebujete nosit s sebou. Mnoho variant i barevných odstínů - lze zkombinovat i s koženými pásky z naší kolekce. Vyberte si tu správnou velikost messenger kožené sportovní tašky. Kůže působí elegantně - vezměte si ji večer za zábavou nebo na procházku. Prvotřídní kvalita.

Naši messenger koženou tašku přes rameno lze kombinovat s pánskými koženými opasky, dámskými koženými pásky nebo XXL nadrozměrnými extra dlouhými koženými opasky a vyladit tak svůj vzhled. Podívejte se i do ostatních kategorií. Navíc při výběru nad 3000Kč získáte dárek v podobě koženého náramku k dámským nebo pánským koženým páskům.

Kód Kód: 85
Kategorie: Kožené doplňky
Barva tašky: černá
Rozměry messenger tašky [cm] : 20x15x6 cm
Materiál: pravá hovězí kůže, látka
Chráněné kapsy: 3
Nastavitelný popruh: ano, pro postavy 150-200 cm
Zapínání na magnetický zámek: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .