Dámská červená messenger sportovní taška S1

Messenger kožená kabelka o rozměrech 28x25x5 cm v červené barvě je záležitostí pro ženy a dívky. Dve kapsičky messenger kožené kabelky na zip - vnitřní a vnější pro uchování nejcennějších věcí. Zavíraní messenger kožené kabelky na magnet se neopotřebuje. Popruh messenger kožené kabelky je nastavitelný.

2 355 Kč
Na dotaz

Dámská kožená messenger sportovní taška

Messenger kožená kabelka o rozměrech 28x25x5cm v červené barvě je záležitostí pro ženy a dívky. Lesklá červená kůže je elegantní, líbivá a příjemná na dotek. Dve kapsičky messenger kožené kabelky na zip - vnitřní a vnější pro uchování nejcennějších věcí. Zavíraní messenger kožené kabelky na magnet se neopotřebuje. Popruh messenger kožené kabelky je nastavitelný. Elegance této messenger kožené kabelky, tašky přes rameno se snoubí s krásou červené barvy.

Kožená messenger sportovní taška, která se bude líbit nejspíš nějaké ženě.

Kožená messenger sportovní taška pro ženu

Červená varianta messenger kožené tašky přes rameno je spíš dívčí, módní a vypadá skvěle. Pro svůj praktický význam při nošení drobností jsou kožené messenger tašky kupovány čím dále častěji. V našem sortimentu si můžete vybrat hned z několika velikostí messenger kožených tašek přes rameno.

Naši messenger koženou tašku přes rameno lze kombinovat s pánskými koženými opasky, dámskými koženými pásky nebo XXL nadrozměrnými extra dlouhými koženými opasky a vyladit tak svůj vzhled. Podívejte se i do ostatních kategorií. Navíc při výběru nad 3000Kč získáte dárek v podobě koženého náramku k dámským nebo pánským koženým páskům.

Kód Kód: 445
Kategorie: Kožené doplňky
Barva tašky: černá
Rozměry messenger tašky [cm] : 28x25x5
Materiál: pravá hovězí kůže, látka
Chráněné kapsy: 3
Nastavitelný popruh: ano, pro postavy 150-200 cm
Zapínání na magnetický zámek: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .