Dámské opasky

V naší nabídce najdete dámské kožené opasky různé šíře, barvy i struktury. Všechny opasky jsou vyrobeny z pravé hovězí kůže hlazenice. Jsou ručně vyráběné (řezání, šití, lisování, barvení...). Barvený kožený opasek od nás vám neobarví oblečení.

Všechny kožené dámské opasky máme skladem a jsou připraveny k okamžitému odeslání. Do 3 prac. dnů máte opasek u vás doma nebo v práci.

Každý opasek balíme do dárkové papírové krabičky (zdarma). Pokud ho máte jako dárek, určitě to oceníte. Fakturu dáváme vždy zvlášť a tak se nemusíte bát opasek okamžitě darovat.

Kožený pásek má vždy 7 dírek pro zapínání. Opasek vám zakrátíme přímo na váš obvod pasu (tzn. že bude připravený k zapínání na prostřední dírku a budete mít tři dírky dozadu a tři dírky dopředu). Pokud máte opasek jako dárek a neznáte obvod pasu, ale máte možnost změřit starý opasek. Napište nám a rádi vám ho na míru zakrátíme.

V naší nabídce si můžete vybrat unikátní kreativní opasky, kdy je vyroben jen jeden kus (momentální tvůrčí nápad) anebo elegantní pásky do sukní, kostýmků nebo klasika do džín. Při výrobě dámských opasků jsou použity různé povrchy (hladký, strukturovaný lisovaný, obšitý, semišový..), různé barvy od světlé až po tmavé a různé kovové spony od elegantních až po netradiční (např. srdce, s kameny). Každá žena si tak může pro sebe vybrat podle svého vkusu. Pokud naopak opasek vybíráte jako dárek pro ženu, určitě se nezapoměňte podívat, jak široký pásek se vejde do jejích kalhot či sukně, kostýmku. Na výběr máme od šíře 1 cm až do šíře 4 cm. Věříme, že si vyberete. :-)