Extra dlouhé pánské kožené pásky

pánské kožené pásky XXL

Více o kategoriiMéně o kategorii

XXL extra dlouhé nadrozměrné kožené pásky

Kožené opasky v kategorii XXL kožených pásků jsou určeny pro ty pány, kteří jen těžko hledají vhodný pásek do svých kalhot kvůli svému požadavku na XXL extra dlouhý, nadrozměrný kožený opasek. Pokud patříte mezi gentlemany, kteří potřebují poněkud delší pánský kožený opasek, zde naleznete speciální edici XXL extra dlouhých nadrozměrných kožených opasků (pásků).

Možné délky pánských extra dlouhých, nadrozměrných XXL pánských kožených pásků

Nadrozměr se u nás počítá, pokud je obvod vašeho pasu větší než 120 cm - tedy:

pánský kožený nadrozměrný, XXL, extra dlouhý opasek 120 cm

pánský kožený nadrozměrný, XXL, extra dlouhý pásek 125 cm

pánský kožený nadrozměrný, XXL, extra dlouhý pásek 130 cm

pánský kožený nadrozměrný, XXL, extra dlouhý opasek 135 cm

pánský kožený nadrozměrný, XXL, extra dlouhý opasek 140 cm

pánský kožený nadrozměrný, XXL, extra dlouhý pásek 145 cm

pánský kožený nadrozměrný, XXL, extra dlouhý opasek 150 cm

pánský kožený nadrozměrný, XXL, extra dlouhý pásek 155 cm

pánský kožený nadrozměrný, XXL, extra dlouhý pásek 160 cm

Víme, jak složité je sehnat na našem trhu speciální, nadrozměrný XXL extra dlouhý kožený opasek. Pro většinu mužů s takovými potřebami, nebo jejich příbuzné, kteří jim chtějí udělat radost, je toto téměř nadlidský úkol. Nadrozměrné XXL extra dlouhé kožené opasky nejsou k mání všude. Dalo by se říct, výskyt těchto extra dlouhých nadrozměrných XXL kožených pásků je na našem trhu spíš raritní záležitostí. Rozhodli jsme se proto na našich stránkách připravit speciální kategorií XXL nadrozměrných extra dlouhých kožených pásků, ve které naleznete kožené opasky s délkou nad 120 cm a připravené pro pány s těmito potřebami.

Výroba extra dlouhých, nadrozměrných, extra dlouhých XXL pánských kožených opasků

Pro výrobu takto dlouhých XXL nadrozměrných extra dlouhých kožených opasků je potřeba speciální dlouhá kůže, která je jen těžko k sehnání. Výběr spony také není jednoduché dilema, protože spona musí snést skutečné namáhání, které není standardní. Protože známe skutečné potřeby mužů s větším obvodem pasu, rozhodli jsme se připravit tuto kategorii XXL neboli extra dlouhých nadrozměrných kožených opasků - najít kus vhodné kůže a nabídnout tak cenově přístupnou variantu pro všechny, kteří takovou potřebu mají. Všechny naše XXL extra dlouhé nadrozměrné kožené opasky jsou černé barvy protože jiná kůže se v takové délce nevyrábí. Každý opasek v naší kategorii XXL extra dlouhých nadrozměrných kožených opasků je vyroben s přihlédnutím na potřeby pánů s větším bříškem. Kožený opasek v kategorii XXL extra dlouhých nadrozměrných kožených pásků je vyroben z odolné kůže. Ačkoli jsou všechny opasky v naší kategorii XXL nadrozměrných extra dlouhých kožených pásků vyrobeny pouze z černé kůže, chceme přece jenom ukázat, že i takový opasek může být esteticky hezký, zajímavý a nápaditý. Právě proto jsou použity různé typy kůže, šití a malování hran, jsou použité různé spony, tak aby si každý v naší kategorii XXL extra dlouhých kožených opasků našel pro sebe to, co se mu líbí.

Estetické hledisko pánských kožených nadrozměrných extra dlouhých XXL pásků

Chceme dokázat, že i extra dlouhý XXL nadrozměrný kožený opasek může být zajímavý a nemusí být fádní. Protože našim cílem je uspokojit všechny zákazníky a nabídnout jim vhodnou alternativu, je kategorie XXL extra dlouhých nadrozměrných kožených pásků rozšířením našeho portfolia. Segment našich zákazníků navštěvujících kategorii XXL extra dlouhých nadrozměrných kožených opasků je pro nás velmi důležitý. Výběr zboží v kategorii XXL extra dlouhých nadrozměrných kožených opasků je stejný jako v kategorii dámských kožených opasků a pánských kožených pásků. To znamená, že po výběru koženého opasku zvolíte jeho délku, respektive svůj obvod pasu, vyberete si balení, do kterého bude Váš kožený opasek následně zabalen a odeslán na Vaši adresu. V kategorii XXL extra dlouhý nadrozměrných kožených opasku je velmi důležité správně změřit obvod Vašeho pasu, respektive místa, ve kterém budete kožený opasek XXL extra dlouhý nadrozměrný nosit. Věnujte tomuto úkolu dostatek času a v případě že si nebudete jistí, můžete nás kontaktovat, ideálně emailem.

Rádi Vám poradíme s výběrem XXL extra dlouhého nadrozměrného koženého opasku, tak aby Vám seděl co nejlépe.

Šířka pánských kožených nadrozměrných extra dlouhých XXL pásků

Všechny opasky v kategorii XXL extra dlouhých nadrozměrných kožených opasků jsou široké 3,5 cm nebo 4 cm. Při designu XXL extra dlouhých nadrozměrných kožených pásků jsme mysleli i na to, že jeho nositel může trpět nadměrným pocením, že spona nesmí vadit při sezení a omezovat nositele XXL extra dlouhého koženého nadrozměrného opasku, proto jsou spony našich XXL extra dlouhých nadrozměrných kožených pásků spíše střízlivější ale o to bytelnější. Bohužel milovníci kreativnějších a barevnějších XXL extra dlouhých kožených pásků si zde nepřijdou na své. Pokud byste měli nějaké speciální přání kontaktujte nás emailem a sdělte nám ho. Třeba se nám podaří i v kategorii XXL extra dlouhých nadrozměrných kožených pásků připravit něco kreativnějšího individuálnějšího a zajímavějšího.

Pravidla výběru v kategorii nadrozměrných, extra dlouhých kožených XXL pásků

Pro kategorii XXL extra dlouhých nadrozměrných kožených opasků platí stejná pravidla jako pro ostatní kategorie – pánských kožených opasků a dámských kožených pásků. Pokud si vyberete svůj extra dlouhý a nadrozměrných kožený opasek pásek a jeho volbu si rozmyslíte, můžete ho do 14 dnů zabalit a tento extra dlouhý XXL nadrozměrný kožený pásek nám poslat nazpátek. Věříme, že naše extra dlouhé XXL nadrozměrné kožené opasky stejně jako pánské kožené opasky a dámské kožené opasky jsou hezké. Pokud se nespletete v jeho délce nebudete mít důvod naše extra dlouhé XXL nadrozměrné kožené opasky, dámské kožené pásky případně pánské kožené opasky vrátit. Pokud se přece jen najde nějaký důvod, pro který se Vám náš extra dlouhý XXL kožený pánský opasek nebude líbit, můžete nám napsat email a domluvit si dárkový poukaz, případně si vybrat jiný produkt v kategorii XXL extra dlouhých pánských kožených nadrozměrných pásků nebo pánských kožených opasků a nechat si ho zaslat na svoji adresu. Věříme že všechny naše kategorie obsahují zajímavé produkty, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.

Nákupní proces (dárky) v kategorii pánských extra dlouhých, nadrozměrných XXL pánských kožených pásků

Pří výběru dvou a více produktů z naších kategorií XXL extra dlouhých, nadrozměrných kožených pásků nebo v kategorii pánských kožených opasků nebo v dámských kožených opascích a pokud překročíte jistou stanovenou sumu (doporučujeme sledovat nákupní proces, kde se tuto sumu dozvíte), můžete těšit na dárek v podobě koženého náramku, který si sami vyberete. Pro opravdové fajnšmekry doporučujeme sladit svůj XXL extra dlouhý nadrozměrný kožený opasek s koženým náramkem a koženou messenger sportovní kabelou (kabelkou, taškou).

Dodatečný servis pánských extra dlouhých, nadrozměrných XXL pánských kožených opasků

Nadrozměrný XXL extra dlouhý kožený pásek je možné, pokud zhubnete i zkrátit. Jestliže se odhodláte snížit svou váhu a tím i obvod svého pasu napište nám. Technicky zdatnějším majitelům XXL extra dlouhých, nadrozměrných kožených pásků poradíme emailem s přiloženými fotografiemi, jak postupovat. Netroufáte si na zkrácení XXL extra dlouhého koženého opasku? Nabízíme Vám jeho zkrácení (úpravu) zdarma. Pošlete nám XXL extra dlouhý kožený opasek a my Vám jej zdarma zkrátíme a pošleme. Zkracujeme pouze XXL extra dlouhé nadrozměrné kožené opasky nebo dámský kožený opasek/ pánský kožený opasek z naší produkce. Dalo by se říct, že na naše pánské kožené opasky/dámské kožené pásky XXL nadrozměrné extra dlouhé kožené opasky máte doživotní servis.

Našim zákazníkům nabízíme i Messenger sportovní kabely, kabelky, tašky, vše z kůže. XXL nadrozměrné extra dlouhé kožené opasky jsou vyrobeny z prvotřídní hovězí usně. Nepoužíváme vepřovici a ani imitace kůže.

Záruka v kategorii extra dlouhých, nadrozměrných, extra dlouhých XXL pánských kožených pásků

Záruka na produkty z kategorie XXL extra dlouhé kožené opasky je dva roky. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení XXL dlouhého nadrozměrného koženého opasku, dále na jeho nesprávné užívání nebo poškození přílišným utahováním (rozviklané dírky XXL extra dlouhého koženého opasku/pásku) nebo rozleptání po styku s chemikáliemi nebo slunečním zářením.

Každým pádem přejeme všem nositelům XXL nadrozměrných extra dlouhých kožených opasků vše dobré, hodně úspěchů a radosti ze života.

Marcela před 4 měsíci
  • Vše proběhlo, tak jak bylo slíbeno dle zadání.
karla před 4 měsíci

Kupovala jsem jako dárek, rychlost, vstřícnost, hlavně skvělé rady.

Jedinečnost a originalita Doprava zdarma nad 2 000 Kč Odesíláme do 3 pracovních dnů Dárkové balení