Extra dlouhé opasky

Víme, že je těžké sehnat kvalitní kožený pánský opasek pro širší obvod pasu nad 120 cm. Standardně jsou opasky vyráběny do délky 110 cm - 120 cm a více ne. V naší nabídce najdete ručně vyrobené opasky z jednoho kusu nejkvalitnější hovězí kůže do obvodu pasu 150 cm. XXL opasek není nikdy napojován. Pokud má opasek plnit svou funkci správně, je velmi důležité zhotovit ho z jednoho kusu kůže (tedy z jednoho velkého statného býka). Při širším obvodu pasu je opasek daleko víc namáhaný. XXL kožené opasky nabízíme pouze v černé barvě, která vám neobarví oblečení.

Všechny kožené pásky máme skladem a jsou připravené k okamžitému odeslání. U vás doma nebo v práci ho budete mít do 3 prac. dnů. Každý kožený opasek dáváme zdarma do dárkové papírové krabičky. Krabička s opaskem vám přijde v bublinkové obálce, do které vkládáme fakturu. To je dobré, pokud máte opasek jako dárek.

Každý XXL kožený pánský opasek vám zakrátíme přímo pro váš obvod pasu. Opasky od nás mají 7 dírek. Zakrátíme vám opasek na 4. dírku a budete mít tedy možnost do budoucna zapnout opasek 3 dírky dopředu a 3 dírky dozadu. Pokud máte kožený opasek jako dárek a neznáte obvod pasu, ale máte starý opasek, napište nám a domluvíme vše k vaší spokojenosti. :-)