Hnědá messenger kožená taška přes rameno XS3

Messenger kožená taška o rozměrech 20x15x6 cm v provedení hnědá lesklá. Kvalitní kůže, pevný pás přes rameno v černé barvě. Uzavírání messenger kožené sportovní tašky na magnet. Bez přihrádek vevnitř, pouze malé vnitřní bezpečnostní kapsičky na zip. Messenger kožená sportovní taška je skvělý společník na nákupy nebo večer do společnosti.

2 355 Kč
Na dotaz

Malá messenger kožená elegantní taška přes rameno

Messenger kožená sportovní i elegantní taška o rozměrech 20x15x6 cm v provedení hnědá lesklá. Kvalitní kůže, pevný pás přes rameno v černé barvě. Uzavírání messenger kožené tašky na magnet. Bez přihrádek uvnitř, pouze malé vnitřní bezpečnostní kapsičky na zip. Skvělý společník na nákupy nebo večer do společnosti.

Skvělý společník v podobě naší kožené messenger sportovní tašky přes rameno Vás bude doprovázet kamkoli půjdete.

Praktická příruční kožená messenger sportovní i elegantní taška pro vycházky

Naše kožené messenger sportovní i elegatní tašky mají skvělou pověst a můžete si vybrat z mnoha barevných variant. Cokoli si do ní dáte, vždy tam najdete. Messenger kožené tašky mají délkově přizpůsobitelný popruh. Kvalitní kůže Vám vydrží mnoho sezón a čím bude starší, tím bude krásnější.

Naši messenger koženou tašku přes rameno lze kombinovat s pánskými koženými opasky, dámskými koženými pásky nebo XXL nadrozměrnými extra dlouhými koženými opasky a vyladit tak svůj vzhled. Podívejte se i do ostatních kategorií. Navíc při výběru nad 3000Kč získáte dárek v podobě koženého náramku k dámským nebo pánským koženým páskům.

Kód Kód: 451
Kategorie: Kožené doplňky
Barva tašky: černá
Rozměry messenger tašky [cm] : 28x25x5
Materiál: pravá hovězí kůže, látka
Chráněné kapsy: 3
Nastavitelný popruh: ano, pro postavy 150-200 cm
Zapínání na magnetický zámek: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .