Kožená semišová messenger sportovní taška přes rameno L9

Messenger sportovní kabelka o rozměrech 29x22x7 cm v provedení hnědá semišová. Provedení vhodné pro přírodně laděné lidi. Kůže je velmi kvalitná ale citlivá na zacházení. Přirozenému ostaření se nedá vyhnout. Tento typ messenger sportovní tašky je vhodný do lesa, i do města.

2 080 Kč
Na dotaz

Elegantní messenger taška přes rameno

Messenger sportovní kabelka o rozměrech 29x22x7 cm v provedení hnědá semišová. Provedení vhodné pro přírodně laděné lidi. Kůže je velmi kvalitná ale citlivá na zacházení. Přirozenému ostaření se nedá vyhnout. Všechny messenger sportovní tašky z našeho sortimentu mají výstelku z decentní červené barvy. Uvnitř přehrádka na zip a navíc velká kapsa vepředu a malá vzadu. Tento typ messenger sportovní tašky je vhodný do lesa, i do města, pro studenty a zralé muže.

Messenger sportovní taška z kůže v hnědé barvě pro výlety do přírody.

Kožená messenger taška pro jakoukoliv příležitost

Hnědá semišová messenger kožená taška přes rameno. Každá messenger kožená taška je osobitá a výjimečná. Klasická kožená messenger taška přes rameno se bude líbit i Vašim přátelům. V našem sortimentu si můžete vybrat z několika velikostí messenger kožených tašek přes rameno, které se liší svými rozměry. Fotografie jsou nejlepším vodítkem pro výběr messenger kožené tašky přes rameno.

Kód Kód: 480
Kategorie: Kožené doplňky
Barva tašky: černá
Rozměry messenger tašky [cm] : 20x15x6 cm
Materiál: pravá hovězí kůže, látka
Chráněné kapsy: 3
Nastavitelný popruh: ano, pro postavy 150-200 cm
Zapínání na magnetický zámek: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .