O společnosti

Art jako umění, Cutis jako kůže.

Ze spojení těchto dvou slov vznikl název firmy Artcutis s.r.o.

Jsme malá firma ze Středočeského kraje a naším posláním je přinášet českému zákazníkovi koženou galanterii s vysokou přidanou hodnotou.

Kromě kvalitního provedení a nápaditého zpracování chceme, aby každý výrobek byl esteticky vkusný a originální. V našem sortimentu naleznete designově zajímavé produkty bez ohledu na to, jestli hledáte spíše eleganci, nebo se rádi necháte unést módními trendy.

Veškeré nabízené zboží máme skladem a jsme schopni odeslat jej následující pracovní den. Soustředíme se na výjimečnost, kvalitu a dobré vztahy a přejeme si, aby nebyla zklamána Vaše očekávání.

Nezáleží, jestli zboží kupujete pro sebe nebo jako dárek, chceme, abyste měli dobrý pocit.  S našimi dodavateli máme přátelské vztahy. Pokud nám svěříte svůj speciální požadavek, pokusíme se jej obratem zrealizovat. Zeptejte se nás.

                                                     za tým Artcutis

                                                                                Jozef Kasper

 

Fisho před 2 měsíci

Veškeré informace a doprava na jedničku. Opasek vypadá kvalitně....uvidíme co udělá nošení a zda vydrží, ale zatím vše OK.

olca před 3 měsíci

jsem nadšená z krásných opasků vyjímečné kvality a nápaditosti. Objednala jsem si dva, jeden hezčí než druhý. Nikde jsem podobné opasky nenašla. Cena odpovídá kvalitě. Toto byl první nákup a chystám s ...

Jedinečnost a originalita Doprava zdarma nad 2 000 Kč Odesíláme do 3 pracovních dnů Dárkové balení