O společnosti

Art jako umění, Cutis jako kůže.

Ze spojení těchto dvou slov vznikl název firmy Artcutis s.r.o.

Jsme malá firma ze Středočeského kraje a naším posláním je přinášet českému zákazníkovi koženou galanterii s vysokou přidanou hodnotou.

Kromě kvalitního provedení a nápaditého zpracování chceme, aby každý výrobek byl esteticky vkusný a originální. V našem sortimentu naleznete designově zajímavé produkty bez ohledu na to, jestli hledáte spíše eleganci, nebo se rádi necháte unést módními trendy.

Veškeré nabízené zboží máme skladem a jsme schopni odeslat jej následující pracovní den. Soustředíme se na výjimečnost, kvalitu a dobré vztahy a přejeme si, aby nebyla zklamána Vaše očekávání.

Nezáleží, jestli zboží kupujete pro sebe nebo jako dárek, chceme, abyste měli dobrý pocit.  S našimi dodavateli máme přátelské vztahy. Pokud nám svěříte svůj speciální požadavek, pokusíme se jej obratem zrealizovat. Zeptejte se nás.

                                                     za tým Artcutis

                                                                                Jozef Kasper

 

Kamil před 10 dny

Toto byl můj první nákup. Stránky působí velmi lákavě, až luxusně a tak jsem jen doufal, že i zboží bude kvalitní. Myslím, že jsem zvolil dobře. Kůže vypadá velmi kvalitně a skvěle zpracována. Opasek ...

Fisho před 4 měsíci

Veškeré informace a doprava na jedničku. Opasek vypadá kvalitně....uvidíme co udělá nošení a zda vydrží, ale zatím vše OK.

Jedinečnost a originalita Doprava zdarma nad 2 000 Kč Odesíláme do 3 pracovních dnů Dárkové balení