Pánské pásky a opasky

Kožený opasek je nedílnou součástí šatníku každého muže. Věříme, že si u nás každý muž vybere podle svého vkusu. V naší nabídce máme oblekové společenské opasky, ale i opasky do riflí nebo kreativní nápadité originální pásky, u kterých jde o momentální tvůrčí nápad a opasek je vyroben jen jeden. Každý opasek je ručně vyroben z nejkvalitnější hovězí kůže, tzv. hlazenice. Pro muže máme v nabídce širší od 3 cm do 4 cm dle typu, než pro ženy. Při výrobě opasků jsou použity různé techniky, jiné spony, barvy.

Vše, co máme uvedené v nabídce, je skladem a je připraveno k okamžitému odeslání. Každý opasek vám přijde do 3 prac. dnů zdarma v dárkové papírové krabičce. Pokud máte pásek jako dárek, nemusíte se bát opasek hned darovat, protože fakturu dáváme vždy mimo krabičku. Krabička s opaskem vám přijde v bublinkové obálce.

Charaketeristickou barvou koženého pánského opasku je černá a hnědá. Na všechny opasky jsou použity barvy, které vám neobarví oblečení. Všechny opasky mají 7 dírek. Opasek vám zakrátíme na prostřední 4. dírku podle vámi zvoleného obvodu pasu. Budete mít tak možnost opasek zapnout 3 dírky dopředu i 3 dírky dozadu. V případě, že opasek darujete a neznáte obvod pasu, napište nám a vše společně vyřešíme k vaší spokojenosti.