Pánský kreativní kožený opasek Robin

Kreativní opasek Robin je typicky chlapská záležitost patří do kolekce MAC UNICUM a jedná se tedy o unikátní kožený pásek, který se nikdy nebude opakovat. Doporučujeme tento opasek všem, kdo touží po nevšedném módním doplňku.

1 000 Kč
Na dotaz

Neopakovatelný kožený opasek

Pánský kožený opasek Robin je typicky chlapský kožený opasek s vroubkovaným dezénem. Hnědý povrch je jemně vyladěn stříbrným a červeným přelivem. Poutko spony tohoto koženého pásku je šité ručně, červenou nití. Spona je masivní a kvalitní. Hrana koženého opasku je jemně zbroušena. Jemná struktura hnědé kůže je příjemná na dotyk. Tento kožený pánský opasek vybočuje z řady.

Nechcete promarnit ani jeden den? Jste aktivní a vážíte si svého času i času ostatních?

Džínový kožený pásek MAC UNICUM

Kožený opasek z kolekce MAC UNICUM je skvělý kožený opasek s nápaditým vzorem a povedeným výrazem. Jeho ležérní nedbalost, barevné přelivy a pořádná spona je skvělou kombinací pro ty, kteří se nechtějí jen tak usadit a kupovat si pouze černé nebo hnědé opasky. Pokud máte náladu na něco jedinečného - kožený pásek, který je skutečně jen jeden, originál, díváte se na ten správný. MAC UNICUM je zárukou jedinečnosti opasku, který se už nikdy nebude opakovat.

Tento kožený pásek není prošívaný. Šířka opasku je 4 cm. Kůže tohoto koženého opasku nebarví. Nezničí Vaše oblečení.

Kód Kód: 521
Kategorie: Pánské opasky
Barva opasku: Černá
Spona: klasická
Šířka opasku: 4 cm
Tvrdost kůže opasku: tvrdá a odolná
Materiál: hovězí kůže
Poutko spony: šité ručně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .