Šedá kožená messenger sportovní taška přes rameno XL8

Messenger sportovní taška o rozměrech 37x29x7 cm v provedení old grey. Messenger taška se širokým popruhem a dostatečně veliká pro cokoli, co chcete mít sebou. Dvě přehrádky na zip pro všechno důležité. Přehoz messenger tašky na magnetické spony - rychlé otevírání. Messenger sportovní taška Vás doprovodí do města nebo do práce. Velikostně pro 15´´ ultrabooky, složky A4. Univerzální varianta pro dámy i pány. Ta nejlepší velikost, kterou máme.

2 355 Kč
Na dotaz

Dámská i pánská messenger taška z pravé kůže

Messenger sportovní taška o rozměrech 37x29x7 cm v provedení šedá. Messenger taška se širokým popruhem a dostatečně veliká pro cokoli, co chcete mít sebou. Dvě přehrádky na zip pro důležité dokumenty a věci. Přehoz messenger tašky na magnetické spony - rychlé otevírání. Messenger sportovní taška Vás doprovodí do města nebo do práce. Velikostně pro 15´´ ultrabooky, složky A4. Univerzální varianta pro dámy i pány. Ta nejlepší velikost, kterou máme.

Messenger sportovní taška z kůže je módním kouskem. Kvalitní kůže je stálá a kožená messenger taška vydrží roky.

Prostorná kožená messenger taška přes rameno do práce či školy

Šedá messenger kožená taška přes rameno. Každá messenger kožená taška je osobitá a výjimečná. V našem sortimentu si můžete vybrat z několika velikostí messenger kožených tašek přes rameno, které se liší svými rozměry - ta, na kterou se teď díváte je největší. Fotografie jsou nejlepším vodítkem pro výběr messenger kožené tašky přes rameno.

Kód Kód: 527
Kategorie: Kožené doplňky
Barva tašky: černá
Rozměry messenger tašky [cm] : 28x25x5
Materiál: pravá hovězí kůže, látka
Chráněné kapsy: 3
Nastavitelný popruh: ano, pro postavy 150-200 cm
Zapínání na magnetický zámek: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .