Šedivá kožená messenger sportovní taška přes rameno L3

Messenger sportovní kabelka o rozměrech 29x22x7 cm v provedení hnědý kaštan. Pro muže nebo studenty do školy. Kvalitní a vypracovaná kůže. Silný popruh zašitý do těla tašky. Naše messenger sportovní tašky mají výstelku červené barvy. Tento typ je vhodný pro studenty nebo zralé muže - do školy, do práce nebo na vyřizování do města.

2 355 Kč
Na dotaz

Messenger taška z pravé kůže nejen pro studenty

Messenger sportovní kabelka o rozměrech 29x22x7 cm v provedení šedá matná. Kvalitní a vypracovaná kůže. Silný popruh zašitý do těla kožené messenger tašky. Naše messenger sportovní tašky mají výstelku červené barvy. Uvnitř i venku jedna přehrádka na zip a navíc velká kapsa vepředu. Tento typ kožené messenger tašky přes rameno je vhodný do školy, do práce nebo na vyřizování do města.

Messenger sportovní taška z kůže v šedé barvě. Kvalitní taška, ze které se Vám nic neztratí.

Kožená messenger taška přes rameno pro muže i ženy

Šedá messenger kožená taška přes rameno. V našem sortimentu si můžete vybrat z několika velikostí messenger kožených tašek přes rameno, které se liší svými rozměry. Fotografie jsou nejlepším vodítkem pro výběr messenger kožené tašky přes rameno.

Dámská i pánská messenger taška z pravé kůže

Messenger sportovní taška o rozměrech 37x29x7 cm v provedení šedá. Messenger taška se širokým popruhem a dostatečně veliká pro cokoli, co chcete mít sebou. Dvě přehrádky na zip pro důležité dokumenty a věci. Přehoz messenger tašky na magnetické spony - rychlé otevírání. Messenger sportovní taška Vás doprovodí do města nebo do práce. Velikostně pro 15´´ ultrabooky, složky A4. Univerzální varianta pro dámy i pány. Ta nejlepší velikost, kterou máme.

Messenger sportovní taška z kůže je módním kouskem. Kvalitní kůže je stálá a kožená messenger taška vydrží roky.

Prostorná kožená messenger taška přes rameno do práce či školy

Šedá messenger kožená taška přes rameno. Každá messenger kožená taška je osobitá a výjimečná. V našem sortimentu si můžete vybrat z několika velikostí messenger kožených tašek přes rameno, které se liší svými rozměry - ta, na kterou se teď díváte je největší. Fotografie jsou nejlepším vodítkem pro výběr messenger kožené tašky přes rameno.

Kód Kód: 529
Kategorie: Kožené doplňky
Barva tašky: černá
Rozměry messenger tašky [cm] : 28x25x5
Materiál: pravá hovězí kůže, látka
Chráněné kapsy: 3
Nastavitelný popruh: ano, pro postavy 150-200 cm
Zapínání na magnetický zámek: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .