Světle hnědá kožená messenger sportovní taška přes rameno XL3

Messenger sportovní taška o rozměrech 37x29x7 cm v provedení světle hnědá polomatná. Nejlepší messenger taška našeho sortimentu. Messenger sportovní tašky jsou uvnitř červené a mají dvě přehrádky na zip pro bezpečné uložení cenností. Přehoz messenger tašky na magnetické spony. Uložíte do ní složku i A4 sešit nebo ultrabook.

2 355 Kč
Na dotaz

Messenger taška z pravé kůže přes rameno nejen pro studenty

Messenger sportovní taška o rozměrech 37x29x7 cm v provedení světle hnědá polomatná. Nejlepší messenger taška našeho sortimentu. Messenger sportovní tašky jsou uvnitř červené a mají dvě přehrádky na zip pro bezpečné uložení cenností. Přehoz messenger tašky na magnetické spony. Tento typ messenger sportovní tašky je společníkem na každou příležitost. Uložíte do něj složku i A4 sešit nebo ultrabook.

Messenger sportovní taška z kůže v hnědé barvě pro každodenní nošení.

Kožená messenger taška, vejde se do ní i papír o velikosti A4

Hnědá messenger kožená taška přes rameno. Každá messenger kožená taška je osobitá a výjimečná. V našem sortimentu si můžete vybrat z několika velikostí messenger kožených tašek přes rameno, které se liší svými rozměry - ta, na kterou se teď díváte je největší. Fotografie jsou nejlepším vodítkem pro výběr messenger kožené tašky přes rameno.

Kód Kód: 539
Kategorie: Kožené doplňky
Barva tašky: černá
Rozměry messenger tašky [cm] : 28x25x5
Materiál: pravá hovězí kůže, látka
Chráněné kapsy: 3
Nastavitelný popruh: ano, pro postavy 150-200 cm
Zapínání na magnetický zámek: ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .