Umělecký kožený opasek Time Machine

Kreativní kožený opasek Time Machine je v sobě nese motivy času, hodin, hodinových koleček. Tento kožený pásek je univerzální a hodí se pro muže i ženy, mladé i staré. Doporučujeme tento kožený opasek více odvázaným lidem, kteří se nebojí experimentovat.

980 Kč
Vyprodáno

Červeno-stříbrný kožený opasek

Kožený opasek Time Machine je postaven na červené kůži se stříbrnými motivy hodinových koleček. Extravagantně vyjadřuje téma času a dává prostor tématu, který je pro každého člověka dnes tak aktuální.

Kůže tohoto koženého opasku je velmi kvalitiní a motivy koleček jsou ručně tištěné. Spona tohoto koženého opasku plně koresponduje s motivem kůže a tak je tento kožený opasek jednolitým uměleckým dílem.

Džínový kožený pásek MAC UNICUM

Kolekce MAC UNICUM je kolekce skvělých kožených opasků. Už dlouho hledáte netradiční kožený opasek? Unavují Vás levné, nenápadité kožené opasky z Asie? Pokud toužíte po ruční prácí, poctivém nápadu s dokonalém provedení jak kůže tak i spony koženého opasku, zde u nás, najdete to pravé. Kožené opasky, které řadíme do kolekce MAC UNICUM se dají nazvat umělecké.

Tento kožený pásek není prošívaný. Šířka opasku je 4 cm. Kůže tohoto koženého opasku nebarví.

Kód Kód: 540
Kategorie: Pánské opasky
Barva opasku: Černá
Spona: klasická
Šířka opasku [cm] : 4 cm
Tvrdost kůže opasku: tvrdá a odolná
Materiál: pravá hovězí kůže
Poutko spony: šité ručně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .